Органно- вокальний концерт «Душа та серце Італії» 30 липня 2022 р. (субота), початок о 16:00

Запрошуємо шанувальників натхненного мистецтва на концерт яскравих зірок одеської музичної сцени. «Душа та серце Італії» – чудова програма творів видатних композиторів 18 – 20 сторіччя з Апеннінського півострова. За своїм духом цей концерт – музична ода сонцю, миру і любові.

Для вас співатиме Ольга Оганезова (сопрано), народна артистка України, провідна солістка Одеського академічного театру музичної комедії ім.М.Водяного.  Оперна співачка за освітою, Ольга є улюбленицею публіки в головних ролях у багатьох спектаклях театру. У своїх виступах співачка демонструє високу майстерність, пластичність, дивовижну органічність.

Музичною складовою концерту є звучання кращого органу Одеси під проводом Олени Удрас, органістки і композиторки, музичної директорки ЄРПЦО, лауреатки міжнародних конкурсів.

Творча співпраця яскравих особистостей учасниць концерту дозволяє передати дивовижну сонячну, гармонійну атмосферу Італії, яка у всі віки надихає митців на створення шедеврів, що чарують слухачів. Скористайтеся прекрасною нагодою наповнити серця світлом і радістю, які так потрібні нам у цей час випробувань!

Програма концерту:

1.А.Вівальді.  Слава Богу на висоті.

 2.Т. Альбіноні.  Адажіо.

 3.Санта Лючія (неаполітанська пісня).

 4.А.Вівальді.  Концерт “Буря на морі”.

 5.Е.Куртіс.  Non ti scordar di me!

 6.Ч.Біксіо.  Parlami d’amore, Mariu!

 7. Варіації на тему Паганіні.

 8.С.Еспозито.  Душа та серце.

 9.Н.Рота. Час для нас (із кінофільму Ромео та Джульєтта).

 10.Л.Денца.  Funiculi funicula.

 11.Е.Куртіс.  Torna a Surriento!

Концерт відбудеться по вул. Пастера, 62 – 30 липня 2022 г. (субота) о 16:00.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Довідки за тел. (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.