В неділю 28 квітня відбулася благословенна радісна подія в житті нашої церкви. Одразу вісім нових членів – два брати і шість сестер – урочисто приєдналися до громади. Вони вивчали основи нашої віри на заняттях із пастором Валерієм. Всі брати і сестри успішно пройшли попередні співбесіди з Радою старійшин ЄРПЦО, підтвердивши необхідне розуміння слова Божого і Його правди.
Під час богослужіння відбулася урочиста церемонія прийняття в члени церкви, яку провели пастор Валерій та пресвітер Юрій. Нові члени церкви ствердно відповіли на п’ять запитань-обіцянок, чим урочисто засвідчили свій завіт з Богом та церквою. Далі кожний з них поставив підпис у церковній книзі завіту й отримав свідоцтво про прийняття у члени ЄРПЦО. Пастор подарував братам і сестрам книгу Тімоті Келлера про значення Воскресіння та Пасхи.
Вся церква сердечно привітала нових сестер та братів, поділяючи спільну радість і відповідальність за життя громади. Дякуємо Богові за Його дію і зростання Христової родини!
![](https://www.erpco.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/Нові-1024x742.jpg)
![](https://www.erpco.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/1714386742252-767x1024.jpg)