Вокальний концерт «Пливе моя Душа на крилах пісень…», присвячений пам’яті Галини Анатоліївни Поліванової, 3 грудня 2022 р. о 16:00.

Запрошуємо на концерт на честь видатної співачки, педагога, Народної артистки України, професора Галини Поліванової (1929-2020 р.р.).

Її ім’я протягом багатьох років було символом музичного мистецтва Одеси, його совістю та гордістю.

Галина Поліванова у 1953 закінчила Одеську консерваторію, з того часу — солістка Одеського театру опери та балету. З 1974 р. викладала в Одеській консерваторії, де з 1976 року і до кінця життя очолювала кафедру сольного співу.

Володіла прекрасним сопрано, дивовижною музичністю і акторськими даними, які допомогли виховати не одне покоління чудових артистів. Була лауреатом багатьох Міжнародних конкурсів. Українську артистку знали у всьому світі. За роки своєї роботи Г. Поліванова провела понад 300 благодійних концертів. Нагороджена багатьма орденами та державними відзнаками.

За роки педагогічної роботи Галина Поліванова виховала десятки учнів, які продовжують та примножують високі традиції оперного мистецтва.
У концерті на її честь приймають участь студенти, випускники та концертмейстери ОНМА ім. А.В.Нежданової, а також Заслужена дiячка естрадного мистецтва України Олена Удрас (орган).

У програмі твори українських і західноєвропейських композиторів у виконанні гарних і співочих українців та українок:

*Співає  Ковальов Іван

1. Костянтин Данькевич. Балада Гната з опери “Назар Стодоля”

2. Борис Буєвський на слова Миколи Чернявського «Степ»

Партія фортепіано Катерина Єрємєєва.

*Співає  Філіппов Олександр

1. Юлій Мейтус, арія Миколи з опери “Украдене щастя”.

2. УНП в обр.Федора Надененка “Повій вітре на Вкраїну”.

Партія фортепіано Катерина Єрємєєва.

*Співає  Давиденко Лілія, Заслужена артистка України

1. Юлій Мейтус , сл.Андрія Малишка – балада “Ксеня”

2. Богдана Фільц, слова Ліни Костенко – “Не написаний лист”, “Ти пам’ятаєш, ти прийшов із пристані”.

Партія фортепіано- Катерина Єрємєєва.

*Співає  Костецька Анна

1.И.С. Бах- арія із “Magnificat”

2.С.Сендерсон- Пісня кохання

3.Укр.нар.пісня в обр.М.Стецюна- ” Ой я знаю, що гріх маю”

Партія фортепіано Руфіна Болховська.

*Співає  Андріанова Анастасія

1.К.В.Глюк Spiage amate з опери «Парис та Олена».

2.М.Дремлюга, сл М. Рильського — «На білу гречку впали роси.»

Партія фортепіано Інна Суббота.

*Співає  Данілюк Влада

1.Л.в.Бетховен арія Марцеліни з опери « Фіделіо»

2.М.Лисенко сл. О.Олеся-« Айстри»

Партія фортепіано Інна Суббота.

*Співає  Вонсович Олександра

1.Г.Ф.Гендель арія Клеопатри з опери « Юлій Цезар»

2.В.Косенко сл. В.Лихачова  укр.текст В. Лефтія «Говори» .

Партія фортепіано Інна Суббота.

*Співає  Мусіюк Наталія

1.Дж.Пуччіні арія Ліу з опери «Турандот».

2.Т. Сидоренко- Малюкова « Ти прийди , моє серце, прийди»

Партія фортепіано Інна Суббота.

*Співає  Тетяна Муляр

1.В Кірейко- арія Мавки з опери  “Лісова пісня”

2.Дж. Россіні- “Пісня малюка”

Партія фортепіано- Олександр Перепелиця.

Сподіваємось на краще, у будь-якому разі наш концерт енергонезалежний!

Ваші кишенькові ліхтарики можуть стати вам у пригоді.

ДОВІДКИ ЗА НОМЕРОМ (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Вокальний клавішний концерт «Оксамитові відтінки осені» 26 листопада 2022 р. (субота), початок о 16:00.

Шановні поціновувачі класичної музики, запрошуємо вас на атмосферний концерт «Оксамитові відтінки осені» 26 листопада 2022 р. (субота).

Цієї тривожної пори ми не можемо гарантувати енергопостачання, але світло у серцях гарантоване! Саме час слухати музику, яка потребує не електроенергії, а тільки Вашої уваги!

Чудові виконавиці нашого концерту з радістю відкриють для вас всесвіт вокальної та інструментальної музики. Звуки творів, створених відомими західноєвропейськими та українськими композиторами, несуть світло таланту. Музика, що грається з душею, зігріває серця і розганяє темряву, запалюючи сяйво в очах слухачів.

Саме такий рівень виконання пропонують відомі музикантки з Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової. Це  співачка Анна Богач (сопрано), піаністки Ольга Філатова, Поліна Русановська, Марія Лаврушина, Анастасія Марінова, Катерина Привалова та Олена Удрас (орган, фортепіано).

У програмі прозвучать твори Й.С.Баха, Г.Перселла, Ф.Шопена, Ф.Ліста, А.Каталані, Ф.Чілеа, Б.Лятошинського, А.Кос-Анатольського, В.Сильвестрова, М.Лисенка.

Чарівний колектив музиканток запрошує на концерт всіх, хто хоче прийняти участь у створенні теплої атмосфери затишного й елегантного одеського вечора! Запевняємо, що концерт відбудеться не тільки за будь-якої погоди, але й незалежно від сюрпризів енергопостачання.

Ваші кишенькові ліхтарики можуть стати вам у пригоді.

ДОВІДКИ ЗА НОМЕРОМ (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Органно- інструментальний концерт “Пори року” 5 листопада 2022 року (субота), початок о 16:30.

Запрошуємо поціновувачів музичних шедеврів на програму улюблених творів епохи бароко.

Відомі одеські виконавиці Олена Єргієва, заслужена артистка України (скрипка) та Вероніка Струк (орган) пропонують насолодитися зоряним сяйвом справжніх мегахітів класичного репертуару.

Прозвучить скрипковий концерт Антоніо Вівальді «Пори року (Весна-Літо-Осінь-Зима)», широко відомий у безлічі інтерпретацій. Вероніка Струк підготувала перекладення оркестрових партій для нашого симфонічного органу, яке повністю передасть усю чарівність і глибину цієї перлини музики бароко. Скрипкове виконання Олени Єргієвої, як завжди, вишукано бездоганне.

Крім того, програма концерту доповнена улюбленими хітами Йоганна Себастьяна Баха: «Арія», «Гавот», «Жарт», які додадуть гарного настрою всім слухачам.

Концерт запланований на 5 листопада 2022 р. о 16:30.

ВРАХОВУЮЧИ МОЖЛИВІСТЬ ПОЗАШТАТНИХ СИТУАЦІЙ – БЕЗПЕКОВИХ АБО ЧЕРЕЗ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРИКИ, РАДИМО В ДЕНЬ КОНЦЕРТУ ПІСЛЯ 15:30 ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗА НОМЕРОМ (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Джазовий фортепіанний концерт Олексія Петухова 29 жовтня 2022 р. (субота), початок о 16:00

До Одеси прийшла пора золотої осені.  Запрошуємо на концерт, який додасть тепла й сонця до нашого осіннього настрою. Добре нам знайомий і улюблений піаніст Олексій Петухов потішить своїх численних шанувальників новою авторською програмою. Вона, як завжди, побудована на блискучих імпровізаційних здібностях цього талановитого джазмена. Яскраво і по-новому пролунають відомі джазові та популярні мелодії. Звісно, слухачі почують також українську музику й авторські композиції Олексія Петухова в його фірмовій манері.

Думаємо, немає потреби багато розповідати про Олексія, його творчість добре висвітлена у багатьох публікаціях. Та значно більше про талановитого музиканта знають численні слухачі його завжди успішних концертів! Тому що Олексія Петухова краще один раз почути, ніж читати схвальні відгуки. Тому що його Музика зігріває серця.

Концерт відбудеться по вул. Пастера, 62 – 29 жовтня 2022 р. о 16:00.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Довідки за тел. (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Грають Тетяна Шевченко та Лілія Шевченко. Фортепіанний концерт до Дня захисників і захисниць України 15 жовтня 2022 р. (субота) о 16:00.

Запрошуємо шанувальників віртуозного виконавського мистецтва на концерт відомих представниць одеської фортепіанної школи. Для вас гратимуть:

  • Тетяна Шевченко, заслужена діячка мистецтв України, професорка;
  • Лілія Шевченко, заслужена діячка мистецтв України, професорка.

Тетяна Шевченко – яскрава музикантка, яка майстерно володіє інструментом, його художньою палітрою. Її емоційна віддача, тонкість, щирість  зачаровують публіку.

Можливо, іскорки її таланту, витонченість сприйняття світу передалися їй від предків, адже Тетяна належить до роду тих самих Шевченків, з якого походить Великий Кобзар. Якщо точніше, вона — спадкоємиця у п’ятому поколінні молодшого поетового брата Йосипа. 

Лілія Шевченко поєднує кропітку наукову і педагогічну роботу з виконавською майстерністю великої переконливості та сили. Вона являє приклад творчої самовідданості, присвяті професії музиканта і педагога.  Лілія Шевченко грає у різноманітних стилях, чудово виконуючи найскладніші твори.

Особливою родзинкою спільних концертів стає виконання віртуозних п’єс у чотири руки.

Програма концерту.

1.А.Ревуцький – Три прелюдії (грає Лілія Шевченко)

2.О.Красотов – Дві прелюдії (грає Лілія Шевченко)

3.Ф Шопен – Полонез Ля мажор (грає Тетяна Шевченко)

4.К.Дебюссі – прелюдія ,,Фейерверк” (грає Тетяна Шевченко)

5.М.Скорик ,,Коломийка” (грає Тетяна Шевченко)

6.М.Скорик – ,,Мелодія” (грає Тетяна Шевченко)

7.Ю.Знатоков – ,,Новелетта” (грає Тетяна Шевченко)

8.О.Красотов – Естамп #3 (грає Тетяна Шевченко)

9. D.Brubeck ,,Points on Jazz”  (грають Тетяна Шевченко та Лілія Шевченко)

-Prelude

-Blues

-A la Turk.

Концерт присвячено нашим славним героям і героїням, які мужньо протистоять ворожій навалі. Частина зібраних коштів буде спрямована на підтримку ЗСУ.

День захисників і захисниць України – державне свято, що відзначається 14 жовтня з 2014 року. Дата 14 жовтня вибрана не випадково: цього дня у 1999 році встановлений День українського козацтва, з нагоди православного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Концерт призначено на 15 жовтня 2022 р., початок о 16:00, вул. Пастера, 62

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

У ЗВ’ЯЗКУ З МОЖЛИВИМ УСКЛАДНЕННЯМ БЕЗПЕКОВОЇ СИТУАЦІЇ, ПРОСИМО В ДЕНЬ КОНЦЕРТУ ОТРИМАТИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗА ТЕЛ. (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Вокальний концерт «Музика Ендрю Ллойда Уеббера» 1 жовтня 2022 р. (субота), 16:00.

Запрошуємо на концерт «Музика Ендрю Ллойда Уеббера» у виконанні провідних одеських музиканток. Добре відомі й улюблені виконавиці – співачка Ольга Оганезова, народна артистка України, та органістка Олена Удрас – приготували цікаву тематичну програму. Вона представляє кращі твори, мабуть, найвідомішого сучасного композитора в авторській обробці Олени Удрас. Ендрю Ллойд Уеббер (нар. 22 березня 1948, Лондон) – англійський композитор, автор 16-ти популярних мюзиклів та рок-опер, творів для оркестру, фортепіанних п’єс та ін.

У 1967 році у співавторстві з лібретистом Тімом Райсом була написана опера ‘Joseph And His Amazing Technicolour Dream’, де намітився інтерес авторів до вільного прочитання Святого Письма. У 1970 році Ллойд Веббер разом із Райсом створив відому рок-оперу «Ісус Христос – суперзірка», яка своєю сміливістю викликала чимало протестів з боку пуританськи налаштованої публіки. Інтерес слухачів завоювала і рок-опера ‘Evita’ (присвячена дружині аргентинського президента Перона Єві, 1978 рік). Однак найбільшого комерційного успіху досяг мюзикл «Cats», створений у 1988 році за мотивами книги Т. Еліота.

У наступні роки композитор створив цілу низку популярних мюзиклів (‘The Phantom Of The Opera’, ‘Aspects Of Love’ та інші), написав музику для відомих виконавців , працював із симфонічним оркестром, керував своєю компанією. Чимало його творів було екранізовано. За видатний внесок у розвиток сучасного музичного театру Ллойд Веббер був висвячений королевою у лицарі (1992), а в 1997 році йому був дарований титул барона. 

Кілька з його пісень стали світовими хітами, найбільш успішні з них представлені у програмі нашого концерту.

В академічному жанрі Ендрю Ллойда Веббера написав віртуозні варіації на тему Паганіні для віолончелі та «Реквієм» (1984 р.). Реквієм Веббера — заупокійна меса, присвячена пам’яті батька композитора — органіста Вільяма Ллойда Веббера. Твір здобув премію Греммі у номінації «найкраща класична композиція».

Композиторський талант і творча сміливість Ендрю Ллойда Веббера зробили його яскравою зіркою на музичному небосхилі світу кінця 20-го століття. Яскраві зірки одеської музичної сцени Ольга Оганезова та Олена Удрас підготували для шанувальників чудовий подарунок, представляючи оригінальні інтерпретації відомих хітів.

ПРОГРАМА КОНЦЕРТУ:

1.Pie Jesu з «Реквієм»

2.Увертюра, I only want to say та I don’t know how to love him з «Jesus Christ Superstar»

3.Увертюра, Wishing you were somehow here again, The music of the night, All I ask of you з «Phantom of the opera»

4.Love changes everything з «Aspects of love»

5.Memory з «Сats»

6.Close every door з «Joseph»

7.Amigos Para Siempre («Друзі для життя», пісня на закритті Олімпіади 1992, Барселона)

8.Don’t cry for me Argentina з «Evita».

Концерт відбудеться по вул. Пастера, 62 – 1 жовтня 2022 г. (субота) о 16:00.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Довідки за тел. (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Фортепіанний концерт – грає Сергій Терентьєв, 17 вересня 2022 р. (субота), 16:00.

З великою радістю запрошуємо на сольний концерт видатного музиканта Сергія Терентьєва, Заслуженого артиста України. Найбільш знаменитий одеський піаніст має широке визнання слухачів і критиків як в Україні, так і в Європі, завдяки неповторним інтерпретаціям класичних та джазових творів, а також чудовим імпровізаціям.  Після успішних виступів в Італії та Швейцарії Сергія Терентьєва назвали «Бетховеном 20-го століття» та «Маестро шовкові пальці».

Цього разу Майстер пропонує сповнену світла та енергії програму «Шопен та джазові імпровізації». Ця безумовно яскрава подія культурного життя Одеси принесе щире задоволення слухачам, тому що справжнє мистецтво долає всі перешкоди, надихає та дарує радість творчості.

Ведуча концерту музикознавець Олена Шевченко доповнить музичну складову цікавим висвітленням творчого доробку маестро Сергія Терентьєва.

Концерт відбудеться по вул. Пастера, 62 – 17 вересня 2022 г. (субота) о 16:00.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Довідки за тел. (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Інструментальний концерт «Орган і кларнет» 10 вересня 2022 р. (субота), початок о 16:00

Яскраві одеські музиканти Олена Удрас і Міхаіл Ксіда пропонують нашій вимогливій публіці насолодитися заключним концертом великого осіннього турне. Позаду успішні виступи і палкий прийом слухачів у Хмельницькому, Чернівцях, Ужгороді та Львові. Тепер до уваги й одеських шанувальників запропонована різноманітна програма з творів зарубіжних і українських композиторів 18-20 століть. Концерт захоплює співтворчістю музикантів, які розкривають невичерпні можливості своїх інструментів.  

Давайте ближче познайомимося з нашими виконавцями.

Органістка Олена Удрас – естонка за походженням, киянка за народженням, одеситка за духом.Лавреатка престижних премій міжнародних органних конкурсів, композиторка, авторка музики до фільму «Поза грою» та ряду оригінальних творів і транскрипцій для органу. Виконавиця має міжнародне визнання, багаторазово гастролювала в Європі, США та Ізраїлі, в тому числі з симфонічним оркестром. Олена грала у Сполучених Штатах на знаменитому органі у базиліці святих Петра та Павла у штаті Мен, а також у Великій синагозі у Нью-Йорку.

Міхаіл Ксіда – справжній одесит, мультиінструменталіст, соліст Одеської філармонії, лавреат міжнародних конкурсів. Виступає з камерним оркестром під керівництвом Ігоря Шаврука, етно-колаборацією ЗІРА та у складі багатьох творчих ансамблів, що грають класику, джаз та етнічну музику. Міхаіл Ксіда успішно гастролює в Україні та Європі, його виконання вирізняється особливою безпосередністю та енергетикою, а визнання слухачів зростає з кожним концертом.

Музичні теми концерту дуже цікаві та популярні:

1. Г. Ф. Гендель. Радій! (з сюїти «Музика для королівського феєрверку»)

2. Ян Стаміц. Концерт сі-бемоль мажор, 1 частина

3. Й. С. Бах. Прелюдія сі мінор та хоральна прелюдія «Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ»

4. Г. Ф. Гендель. Пасакалія

5. Й. С. Бах / Б. Марчелло. Адажіо

6. Г. Невін. Токката

7. Н. Ортолано. Романс

8. Дж. Гершвін. «Summer time» та «Rhapsody in Blue»

9. А. П’яццолла. «Oblivion», танго

10. М. Скорик. Мелодія

11. А. Кос-Анатольский. «Коли заснули синi гори»

12. Ф. Сарторі. «Time to say goodbye».

Концерт відбудеться по вул. Пастера, 62 – 10 вересня 2022 г. (субота) о 16:00.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Довідки за тел. (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Органно- інструментальний концерт “В душі моїй лунає звук гобою…” (С.Прилуцький) 20 серпня 2022 р. (субота), початок о 16:00

Цьогорічний літній музичний сезон завершується! Запрошуємо поціновувачів класичної музики на цікавий концерт “В душі моїй лунає звук гобою…” (С.Прилуцький), який розкриє синергію звучання органу та гобою.

Програму підготували прекрасні одеські музикантки.

Вероніка Струк – понад 20 років головний органіст Лютеранського Собору Св.Павла в Одесі, ключовий організатор органних фестивалів в Одесі, концертмейстер Одеського Національного театру опери та балету, дипломант міжнародних фестивалів духовної музики. Опанувала органним репертуаром різних жанрів, стилів, епох вищих рівнів складності. Вивчала теологію, відвідуючи лекції професора М. Хука.

Вероніка Струк виконує органні твори Й.С.Баха, а також його сучасників проникливо і молитовно зворушливо. Мисткиня чудово інтерпретує і твори класиків французької органної школи 19-го століття, передаючи динамізм та емоційну насиченість музики нового часу. Вона здатна до імпровізації, до народження нового трактування зі свого сьогоднішнього стану та настрою зали.

У виконанні Вероніки кожен звук прозорий (чого на органі нелегко досягти), і ця музика не «давить» своєю громоподібною величчю, а захоплює вражаючою красою.

Вероніка Струк багато знає про музику та композиторів. Вона чудово веде свої концерти, розповідаючи слухачам найцікавіші подробиці про твори, що виконуються.

Солісткою концерту буде представниця відомої одеської музичної родини Єлизавета Меньшагіна (гобой). Обдарована різнобічна виконавиця відома майстерним володінням духовими інструментами (блок-флейта та ін.), а також має прекрасне сопрано.

Участь у концерті відомої одеської музикантки Юлії Кузьминої дозволить нам почути камерну сюїту Генделя для двох гобоїв.

Наш час характеризується настирливим диктатом «сучасного», навіть миттєвого. Ми суєтно ковтаємо «свіжі новини» і ганяємося за модними новинками. Але в години випробувань і тривог ми згадуємо про Вічність. Високе мистецтво учасниць нашого концерту залучає слухачів до духовного та емоційного спілкування з Творцем, який надихнув авторів чудових музичних творів.

Майбутній концерт – це не музей, у якому прекрасні, але, на жаль, мертві експонати. Це життя музики! Пропонуємо справжній подарунок для всіх, хто хоче пережити піднесені почуття, закладені у цих музичних перлинах.

Програма концерту:

1)Й.-С.Бах.Концерт #1 Соль мажор для органу в 3-хчастинах

2)А.Марчелло.Adagio  з концерту ре мінор для гобою (Солістка- Єлизавета Меньшагіна)

3)Г.-Ф.Гендель.Камерна сюїта для 2-х гобоїв, 3-4 частини. (Солістки- Єлизавета Меньшагіна, Юлія Кузьмина (гобой))

4)Галуппі – Боссі.Adagio e Allegro із Сонати до мінор для органу

5)Д.Чімароза.Сициліана та Presto з Концерту для гобоя (Солістка- Єлизавета Меньшагіна)

6)Ян Кухарж.Фантазія Соль мінор для органу

7)Т.Альбіноні.Adagio в обробці для гобоя та органу (Солістка- Єлизавета Меньшагіна)

8)С.Франк.Хорал #2 для органу

9)Г.Форе.Сициліана для гобоя та органу (Солістка- Єлизавета Меньшагіна)

10)Ш.-М.Відор.Токката з П’ятої органної симфонії.

Концерт відбудеться по вул. Пастера, 62 – 20 серпня 2022 г. (субота) о 16:00.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Довідки за тел. (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.

Джазовий фортепіанний концерт Олексія Петухова 13 серпня 2022 р. (субота), початок о 16:00

За роялем – Олексій Петухов! Ці слова змушують частіше битися серця шанувальників музики. Коли ми говоримо «одеський джаз» — маємо на увазі Олексія Петухова. Це видатний піаніст, композитор, аранжувальник та диригент джазового оркестру Миколи Голощапова, педагог, один із провідних, найбільш самобутніх джазових музикантів України, що активно концертує. Учасник безлічі фестивалів та програм в Україні та за її межами. На рахунку Олексія блискучі авторські проєкти у тріо, комбо складах, з камерним оркестром, дитячим хором та біг-бендом.

Кожна сольна програма фортепіанних імпровізацій Олексія Петухова збирає повні зали. Артист зачаровує слухачів авторською музикою, а також власними інтерпретаціями джазових стандартів, класичної музики та відомих тем. Це чудова можливість поринути у сучасний та чуттєвий джаз. Олексій як блискучий імпровізатор та інтерпретатор розкриває світ яскравих образів, почуттів, радості життя та емоційних переживань.

Маестро Петухов є нашим давнім другом і багаторазово дарував своє мистецтво нашим гостям. Впевнені, що його концерт в суботу залишить найкращі враження у всіх слухачів і «зробить» нам чудовий літній вечір.

Концерт відбудеться по вул. Пастера, 62 – 13 серпня 2022 р. о 16:00.

Вхід 100 грн., для пенсіонерів 50 грн.

Довідки за тел. (048) 789-10-86, (094) 945-70-86.